Farmasi Kataloğu 2018

Aynısefa Yağı El Kremi

Hassasiyet problemine karşı en etkin çözümü sunabilmek için formüle edilmiş el kremi, yıpranmaya en çok maruz kalan elleriniz için uzman bakım sunar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı’nın yatıştırıcı ve dış etkenlere karşı koruyucu etkisiyle,ellerinize ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Onarıcı etkisiyle ellerinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

Aynısefa Yağı El Kremi
Elleriniz için özel olarak formülize edilmiş olup, cilt onarıcı etkisiyle ellerinize hassas ve narin bir bakım sağlar. Daha hafif bir formülle üretilmiştir. Her cilt tipi rahatlıkla kullanabilir. Aynısefa yağı, aynisefa çiçeğinden elde edilen şifalı bir bitkinin yağıdır.

KULLANIMI:
Günlük kullanıma uygundur. En iyi sonuç için temiz ve kuru ellere dairesel hareketlerle uygulayın. Gerektiğinde tekrar kullanın. Uygunsuz hava koşulları ve gerekli hallerde uygulama sıktığım arttırın.

Seri: CALENDULA
Ürün Kodu: 1109203
Gramaj 75ml
Aynısefa Yağı El Kremi

Sipariş Formu
Farmasi Sipariş

Farmasi Hediye 
Farmasi Sipariş
Üyelik Formu

Farmasi şubat kataloğu 2018 - farmasi katalog, farmasi kataloğu, farmasi katoloğu, farmasi online katalog 2017, farmasi üyelik, farmasi üye ol, farmasi giriş, farmasi danışman girişi, farmasi üye girişi, sipariş, ürünleri, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, farmasi satan yerler, şubeleri, şubesi, satış, fiyatı, incele, kayıt, #farmasi #farmasiuyelik #farmasikatalog #faberlic #faberlik #avon #oriflame #katalog #onlinekatalog #ekgelir #ekiş #huncalife #makyaj #herbalife #byanca #modellife #belizya
Site Tasarım

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp