Farmasi aktif karbon serisi kullanımı - Farmasi Kataloğu


farmasi sipariş ver
Farmasi aktif karbon serisi kullanımı

Öncelikle bu seriyi siyah nokta, gözenek genişlemesi, aşırı yağ üretimi problemi yaşayanlar çok sevecektir.

Cilt tipimiz ne olursa olsun gözeneklerde biriken yağ ve kirler hava ile temasa geçtiğinde toksikleşerek siyah renge dönüşür.

Bu serinin amacı ciltte biriken yağ ve kiri arındırmak, siyah noktaları yok etmek ve cildi dengelemek.

 Aktif karbon nedir derseniz; toprak altındaki kömürleşmiş ağaç kökleri, yosun, zeytin çekirdekleri, hindistan cevizi gibi doğal kaynakların yüksek ısıda işlenmesi diyebiliriz.

1.Adım; Yüz Temizleme jeli ile yüzümü yıkıyorum. Cildi asla kurutmuyor, tahriş etmiyor. Neredeyse kokusuz. Makyajı güzel arındırıyor.

2.Adım; Serum ile gözenekleri yumuşatıyorum, yoğun formüllü olduğundan deri altına iniyor ve içindeki karbon yumuşayan kiri yüzeye çekiyor.

3.Adım; Maskeyi haftada 1 uyguluyorum. Yağı ve ölü deriyi mıknatıs gibi çekiyor. Özellikle siyah noktalarda etkili, yalnız maskenin biraz daha az esnek olmasını isterdim ama yine de iş görüyor.

4. Adım; Tonikleyip kalıntıları temizliyorum. Bu seride en beğendiğim tonik oldu, kullandığımdan beri gözeneklerim bir miktar sıkılaştı.
Cildi irrite etmiyor, yakmıyor.

Seriyi kullandığımdan beri cildimde detox etkisi gördüm, cildim daha canlı duruyor, içeriği temiz olduğu için gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Farmasi aktif karbon serisi fiyat = Farmasi kataloğu  inceleyiniz

Farmasiye üye ol

farmasi hediyeler
farmasi kargo
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi kazanç
farmasi kataloğu
farmasi online katalog