Farmasi biberli masaj jeli faydaları - Farmasi Kataloğu


farmasi sipariş ver

Farmasi biberli masaj jeli faydaları - Dr. ercüment Konur

Ürün Kodu: 1103211  -  Gramaj 250ml

kırmızı biberin doğadan gelen gücü farmasi biberli masaj jeli, kırmızı biber özlerinin içerdiği beta-karoten, vitamin a ve vitamin e sayesinde masaj sırasında cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. ayrıca zencefil özü kolajen üretimini ve cilt yapısının iyileşmesini destekler. nane yağı sayesinde ferah bir masaj sağlarken, ısırgan otu cildinizi yatıştırır. jojoba yağı cildin tazelenmesini sağlar.

paprika içeriği:
— jojoba yağı: nemlendirici
— nane yağı: ferahlatıcı
— biberiye özü: kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı
— ısırgan özü: cildi yenileyici
—acı biber yağı: canlandırıcı

kullanımı: uygulamaya başlamadan önce ellerini yıkayıp temizleyin. uygulanacak bölgeyi temizleyin. (daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) masaj jelini cildinize sürün ve dairesel harekeflerle ovarak yedirin. (en iyi etki almak için demıapeel ipek kesenin sürüp uygulayın.) sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın.

biberin yabştıncı etkisi ile rahatlayın...
geniş damarlar (varikozitet) sık olan problemdir ve insanların %10'unda oluşur. damarların genişlemesiyle, ayaklar şişmeye başlar, ağırlık hissi, ağrılar ve bazen kramplar artar. zamanla daha çok damar genişler, ağrılar artar ve ızdırap dolu zorlu bir dönem başlar. kronik damar zayıflığı (insufisiyensinin) oluşumunu, pıhtılaşma gibi bazı komplikasyonlan önlenmek için doğru önlemleri almamız gerekir. sebepler değişik olabilirler— genetik (%49 oranında) fazla ağırlık, uzun zaman oturma veya ayakta kalma, kaza ve benzeri durumlar.

kan dolaşım sisteminin fonksiyonlan nasıl iyileştirilir?
kronik damar zayıflığı (insufisiyensinin) oluşumunu, pıhtılaşma gibi bazı komplikasyonları önlenmek için doğru önlemleri almamız gerekir. genetik kalıntı olan bazı kişilerde, doğru zamanda, doğru tedbirler alarak, damar genişlemesi ertelenebilir. dr.cevdet tuna özel formülüyle üretilen farmasi biberli masaj jeli kan dolaşımı hızlandırır, rahatlatır, kasları aktifleştirir, masajlarda kullanılır. gece uyurken oluşan kaslardaki kramp sorunu giderir ve krampları engeller.

varislere doğanın çözümü!
kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkalı damarların açılmasına yardımcı olma özelliği sayesinde varislerin iyileşmesini hızlandınr.
ıhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!
• gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara bakım yapar. yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan

ayakların bakımında önerilir aynı zamanda kilo problemi olan kişiler spordan önce farmasi biberli masaj jelini yağ yakmak istedikleri bölgeye sürerlerse spor süresince hızlı yağ yakımına yardımcı olur.

Farmasiye üye ol

farmasi hediyeler
farmasi kargo
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi kazanç
farmasi kataloğu
farmasi online katalog