Farmasi çay ağacı yağının faydaları - Farmasi Kataloğu


farmasi sipariş ver

Farmasi çay ağacı yağının faydaları

Antibakteriyeldir: Tıbbi bitkilerin çoğu mikrop, bakteri, virüs ve mantarların tedavisinde etkili olma yeteneğine sahiptir. Çay ağacı da böyle bir bitkidir. Çay ağacı yağı en korkunç ve tehlikeli bakteriyel enfeksiyonların bazılarını tedavi edebilmektedir. Bakteriyel enfeksiyonlara yakalanma riski olan yaralarda kullanılan yağ o bölgeyi korumaktadır.

İyileştiricidir: Bu uçucu yağın hızla iyileştirme gibi bir özelliği vardır. Bu nedenle yaraları sarmak hem enfeksiyonlardan korur hem de yaraların hızlı iyileşmesini sağlamaktadır. Ayrıca, yaraların izlerini azaltmakta suçiçeği, akne ve çıban gibi ciltteki patlamaları ortadan kaldırmaktadır.

Antimikrobiyaldir: Son derece antimikrobiyal olan çay ağacı yağına karşı mikropların hiç şansı yoktur. Çay ağacı yağını kullanarak şiddetli ateş ve sıtma gibi ölümcül durumlardan sorumlu olan belirli mikropları (protozoon) uzak tutmak mümkün olmaktadır. (2)

Egzama ve sedefe iyi gelir: Çay ağacı yağı, doğal bir tedavi yöntemi olarak egzama ve sedef gibi deri iltihaplarını hafifletmeye yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak, egzama veya sedef varsa diyet programına B3 takviyesi eklemeyi de düşünebilirsiniz.

Farmasiye üye ol

farmasi hediyeler
farmasi kargo
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi hediye
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi hediyeler
farmasi kazanç
farmasi kataloğu
farmasi online katalog