farmasi kataloğu - farmasi kazanç sistemi


farmasi kazanç planı
Farmasi kazanç planı öncelikle farmasiye katıldığınızda
• Ekonomik Bağımsızlığınızı elde edersiniz.
• Risksiz iş imkânı ile dilediğiniz kadar kazanç elde edersiniz.
• Her yerden çalışma kolaylığı ile eğlenerek ve keyif alarak çalışırsınız.
• Gerek iş, gerek kişisel başarınızı yeni eğitimler alarak geliştirebilirsiniz
• Araç teşviği, para ödülleri, yurt içi, yurt dışı tatiller ve takdir ödüllerine sahip olmanın haklı gururunu yaşarsınız.
• Rol Model olarak, birçok kişinin sizi örnek almasına imkân tanırsınız.
• Hayallerinizi gerçekleştirmenin huzurunu yaşarsınız

farmasi kazanç planı

FARMASİ Girişimcileri üç farklı yöntem ayrı ya da bir arada kullanarak gelir elde ederler.
FARMASİ ile alışveriş yaparak Girişimci Alış Fiyatı ile %40’a varan oranlarda tasarruf ederek, aile bütçesine katkıda bulunurlar.
FARMASİ ‘den Girişimci Alış Fiyatı ile ürün tedarik ederken, bu ürünleri satarak anında hızlı satış kazancı elde edebilirler.
Farmasi girişimcisi, ilk iki kazanç yolunu tek tek ya da birlikte değerlendirirken, Ekip Kurarak Kazancını artırabilir. Ekip kazancında ise, aynı anda satış kazancı, tasarruf kazancı, grup performans primi, lider yetiştirme primi de elde ederek yüksek hızlı kazanç elde etme fırsatı bulurlar.

1. Kazanç planında yer alan %3 ne demektir?
Kendiniz ve komşularınız, sevdikleriniz, aileniz ya da sosyal çevreniz ile birlikte toplamda en az 500 TL ve üzerinde sipariş oluşturduğunuzda FARMASİ’de %3 unvana sahip olursunuz.

2. Nasıl %3 olurum?
Ülkemizde, yaşayan her bir aile düzenli olarak gelirinin belli bir bölümünü temizlik, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine ayırıyor. Her ailenin ortalama 200 TL bütçe ayırdığını düşünelim. Siz, komşunuz Ayşe Hanım’a, Fatma Hanım’a, halanız Elif Hanım’a, kuzeniniz Mehmet Bey’e ve Arkadaşınız Sevgi Hanım’a FARMASİ’de işe başladığınızı anlattınız. Heyecanla kataloğu gösterdiniz. Şu cümle sizin için çok önemli. Lütfen bu soruyu FARMASİ işinizi anlattığınız herkese sormayı unutmayınız. FARMASİ de yaptığınız her 200 TL lik alışverişi % 30 ile %40 arasında kazançlı alabileceğinizi biliyor muzunuz?

Bu ne demek?
Şimdi Birlikte Bakalım.
200 TL X %40(1,40) = 280 TL. FARMASİ’de 200 TL lik temizlik, kozmetik ve kişisel ürünleri alışverişinizde 80 TL kazanç elde ettiniz.
Başka bir deyişle, 200 TL lik alışverişinizin 280 TL - 200 TL = 80 TL’ si cebinizde kalır. 80 TL’ lik tasarruf edersiniz.

BU TASARRUFU TÜM SEVDİKLERİNİZE ÖĞRETEREK SİZDE DAHA ÇOK KAZANMAYA NE DERSİNİZ?
SİZ, YUKARIDA BİRLİKTE HESAPLADIĞIMIZ TASARRUF KAZANCINI 5 ARKADAŞINIZA, KOMŞUNUZA ÖĞRETEREK İŞE BAŞLADINIZ. BAKALIM ŞİMDİ TASARRUFLA BİRLİKTE NELER KAZANACAKSINIZ?

farmasi kazanç planı

Siz, komşularınız, kuzeniniz ve arkadaşınızla birlikte toplam 6 kişilik bir ekip oldunuz. Her ekip üyesi 200 TL lik ihtiyaçlarını sipariş olarak verdiler.

Siz, 6 kişilik ekibinizle birlikte 5 X 200 TL = 1.000 TL + 200 TL de siz kendiniz kişisel olarak ihtiyacınızı karşıladınız, toplamda 1.200 TL bir sipariş toplamına ulaştınız. Siz, artık yeni bir %3 seviye unvanına ulaştınız. Sizi tebrik ediyoruz. Büyük bir adım attınız.

farmasi kazanç planı

Siz ve ekibininiz daha ilk siparişinizde % 3 unvana ulaştınız ve en az 345 TL kazanç elde ettiniz. Sizi ve ekininizi tebrik ediyoruz. Şimdi ekibinizde her bir kişi aynı sizin gibi 2 kişiye nasıl 345 TL kazanacağını anlattı. Bakalım şimdi kazancınız ve nasıl olacak?

Nasıl%9 olurum
Kendinizin ve komşularınızın, sevdiklerinizin, ailenizin ya da sosyal çevrenizin ve onların arkadaşlarının toplamda en az 3.000 TL ve üzerinde sipariş oluşturduğunuzda FARMASİ’de %9 unvana sahip olursunuz.
farmasi kazanç planı
Siz artık 15 kişilik bir ekibe sahipsiniz. Komşunuz Ayşe Hanım ve Fatma Hanım 2’şer kişiye, Halanız Elif Hanım, Kuzeniniz Mehmet Bey ve Arkadaşınız Sevgi Hanım da 2 şer kişiye FARMASİ’yi öğretti.
Artık ekibinizle birlikte, toplam 3.200 TL sipariş miktarına ulaştınız. Sizi yürekten tebrik ediyoruz. %3 seviye unvandan, doğrudan hızlı bir giriş ile %9 seviye unvana ulaştınız. Kazancınızı her geçen gün artıyorsunuz.

SİZ KİŞİSEL SİPARİŞLERİNİZDEN %9 PRİM ALACAKSINIZ?

1. 200 TL X %9 = 18 TL

2. 200 TL X %40 (1,40) = 280 TL ; 280 TL – 200 =80 TL Satış Kazancınız

3. Artık ekiplerinizden de performans primi almaya hak kazanıyorsunuz. Siz %9, alt ekipleriniz %3 unvan seviyelerindeler. Ekiplerinizden performans primi kazanırken, alt ekipleriniz bulunduğu seviye primlerini kendileri hak ederler. Yani, Komşunuz Ayşe Hanım, Ekibinin tamamından %3 prim kazanır. Aynı şekilde, Fatma Hanım, Elif Hanım, Mehmet Bey ve Sevgi Hanım da ekiplerinden %3 prim kazanırlar. Siz, %9 a ulaşırken, alt ekiplerinize %3 prim kazanırlar.
--a. Komşunuz Ayşe Hanım toplamda 600 TL lik toplam siparişe ulaştı. Sizin kazancınız bu şekilde hesaplanacak. %9 - %3 = %6 600 TL x %6 = 36 TL Komşunuz Ayşe Hanım dan kazandığınız performans primi
--b. Komşunuz Fatma Hanım toplamda 600 TL lik toplam siparişe ulaştı. Sizin kazancınız bu şekilde hesaplanacak. %9 - %3 = %6 600 TL x %6 = 36 TL Komşunuz Fatma Hanım dan kazandığınız performans primi
--c. Halanız Elif Hanım toplamda 600 TL lik toplam siparişe ulaştı. Sizin kazancınız bu şekilde hesaplanacak. %9 - %3 = %6 600 TL x %6 = 36 TL Halanız Elif Hanım dan kazandığınız performans primi
--d. Kuzeniniz Mehmet Bey toplamda 600 TL lik toplam siparişe ulaştı. Sizin kazancınız bu şekilde hesaplanacak. %9 - %3 = %6 600 TL x %6 = 36 TL Kuzeniniz Mehmet Bey dan kazandığınız performans primi
--e. Arkadaşınız Sevgi Hanım toplamda 600 TL lik toplam siparişe ulaştı. Sizin kazancınız bu şekilde hesaplanacak. %9 - %3 = %6 600 TL x %6 = 36 TL Arkadaşınız Sevgi Hanım dan kazandığınız performans primi

4. Hoş geldin Paketi 2. Ay hediyeniz : 25 TL

5. İşe doğrudan bu seviyede başladığınızda başlangıç paketine bu seviyede de sahip olabilirsiniz, buradaki toplam kazancınız: 204 TL
farmasi kazanç planı

Farmasi iş geliştirme müdürü sayın Enver Coşkunsu anlatımıyla Farmasi Kazanç sistemi videosunu muhakak izleyin,

farmasi hediyeler
farmasi kargo
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi hediye
farmasi 1 ay hediyesi
farmasi hediyeler
farmasi kazanç
farmasi kataloğu
farmasi online katalog