Farmasi Nisan Kataloğu 2018

Farmasi Nisan Kataloğu 2018

Farmasi Nisan Kataloğu 2018, Farmasi Katalog, Farmasi Online Katalog,

Nisan Kataloğu 1-30 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Nisan Kataloğundaki indirimli ve yeni ürünleri inceleyerek ihtiyacını olan ürünleri indirimli sipariş verebilirsiniz,

Farmasiden bahara merhaba, yeni ürünleriyle nisan ayında çok konuşulacak, bu ay 2 yeni parfümle karşımızda, sürekli kendini ve ürünlerini yenileyen Farmasi nisan ayında bayanlar için Motto parfümü ve yine kadınlara özel Gina parfümü sizlere sundu, çok beğenileceğini düşündüğümüz bu 2 parfümü mutlaka deneyin.

Farmasinin çok beğenilen BB krem nisan ayına özel süper bir fiyatla sizlere sunuluyor, 17,99 fiyatı çok cazip kaçırmayın ve sonunda çıktığı günden beri hiç düşmeyen fiyatıyla erkek parfümü Quattro nisanda sizler için 41,99 fiyatıtla erkekleri bekliyor tabi bayanlarda hediye etmek içinde alabilirsiniz bu fiyata kaçmaz. 

Farmasi kozmetik ürünlerindeki indirimleri görmek ve fırsatları kaçırmamak için online kataloğumuzu inceleyin, fiyatlar, ürünler ve yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri Farmasi Katalog da bulabilirsiniz.

Farmasi kataloğu olarak sizlere süper hediyeler veriyoruz, yeni üye olanlar için 180 puana bb krem ve maskara, 300 puana 8 adet ürün hediye, 750 puana saç kurutma makinesi, 1000 puana çaycı, 1500 puana mutfak robotu ve 2000 puana arzum okka kahve makinesi hediye ediyoruz,

Farmasi ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz, ekibimize katılın desteğimizle hemkazanç hem kariyer kazanın.

Sitemizde önceki ay kataloglarınada ulaşabilirsiniz, geçmiş fiyatları öğrenmek ve karşılaştırma yapmak için kullanabilirsiniz.farmasi katalog, farmasi kataloğu, farmasi online katalog 2018, farmasi üyelik, farmasi üye ol, farmasi giriş, farmasi danışman girişi, farmasi üye girişi, farmasi kozmetik, farmasi kayıt, sipariş, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, farmasi satan yerler, şubeleri, şubesi, satış, fiyatı, incele, kayıt, mağazaları, #farmasi #farmasiuyelik #farmasikatalog #katalog #onlinekatalog
Farmasi Sipariş ve Üyelik
Farmasi sipariş ver
Farmasi Üyelik


HEDİYE KAMPANYASI

Farmasi ve Sitemizin Nisan ayı boyunca hediye kampanyalarımızı inceleyin. Bilgi almak için bizimler iletişime geçin.

1
Yeni Kayıtlara Özel

Yeni Üyeler ilk alışverişlerinde hoşgeldin paketinden yararlanabilirler 8 adet ürün, 6 adet tester, 2 adet katalog ve eğitim setini 39,99 a alabilirsiniz, ayrıca üyelik ve kargo ücreti yok.

2
180 Puan Hediyesi

Yeni Üyeler Nisan ayı boyunca 180 puan alışveriş yaptıklarında BB krem ve Maskara hediye olarak gelecektir.

3
300 Puan Hediyesi

Yeni Üyeler Nisan ayı boyunca 300 puan alışveriş yaptıklarında 8 parça süpriz ürün hediye olarak biz göndereceğiz. Ayrıca 180 Puan ürünüde Firmadan gelecek,

4
350 Puan Hediyesi

Üsttekini veya alttakini tercih edebilirsiniz.

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 350 puan alışveriş yaptıklarında resimdeki hediyeleri alabilirsiniz, bu hediye için lütfen nasıl alınacağı konusunda bilgiyi sponsorlarımızdan alınız.

Ayrıca 180 Puan ürünüde Firmadan gelecek,

5
450 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 450 puan alışveriş yaptıklarında 3 numaralı hediye ve biberli balsam hediye olarak gelecektir.

Ayrıca 180 Puan ve 350 puan ürünüde Firmadan gelecek,

6
600 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 600 puan alışveriş yaptıklarında xxxx hediye olarak alabilirsiniz, bu hediye için lütfen nasıl alınacağı konusunda bilgiyi sponsorlarımızdan alınız.

Ayrıca 180 Puan ürünüde Firmadan gelecek, 300 Puan ürünü biz göndereceğiz,

7
750 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 750 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediyeyi biz göndereceğiz.

Ayrıca 180 Puan ve 600 puan ürünüde Firmadan gelecek,

8
1000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 1000 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Çaycı hediye kazanacak.

Ayrıca 180 Puan ve 600 puan ürünüde Firmadan gelecek,

9
1500 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 1500 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Mutfak Robotu kazanacak.

Ayrıca 180 Puan ve 600 puan ürünüde Firmadan gelecek,

10
2000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Nisan ayı boyunca 2000 puan alışveriş yaptıklarında Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi kazanacak.

Ayrıca 180 Puan ve 600 puan ürünüde Firmadan gelecek,

DETAYLAR

Kampanyalar 01-30 Nisan arasında geçerlidir, Kampanyalar Kişisel PUAN üzerinden yapılacaktır, 750 puan ve üzeri hediye hak kazananlar 300 puan hediyesini alamamaktadır, hediyeler mayıs ayının 15 i itibari ile gönderimi yapılacak ve gönderilen kişilerin listesi sitemizde açıklanacaktır, kazanılan ürün kargo bedeli alıcıya aittir, indirimi kargo ile gönderilecektir.

Sipariş ve Üyelik

İndirimli sipariş veya Üyelik için Yetkili temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecekler, lütfen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz.