Farmasi Nisan Kataloğu 2018

Farmasi Nisan Kataloğu 2018

Farmasi Nisan Kataloğu 2018, Farmasi Katalog, Farmasi Online Katalog,

Nisan Kataloğu 1-30 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Nisan Kataloğundaki indirimli ve yeni ürünleri inceleyerek ihtiyacını olan ürünleri indirimli sipariş verebilirsiniz,

Farmasiden bahara merhaba, yeni ürünleriyle nisan ayında çok konuşulacak, bu ay 2 yeni parfümle karşımızda, sürekli kendini ve ürünlerini yenileyen Farmasi nisan ayında bayanlar için Motto parfümü ve yine kadınlara özel Gina parfümü sizlere sundu, çok beğenileceğini düşündüğümüz bu 2 parfümü mutlaka deneyin.

Farmasinin çok beğenilen BB krem nisan ayına özel süper bir fiyatla sizlere sunuluyor, 17,99 fiyatı çok cazip kaçırmayın ve sonunda çıktığı günden beri hiç düşmeyen fiyatıyla erkek parfümü Quattro nisanda sizler için 41,99 fiyatıtla erkekleri bekliyor tabi bayanlarda hediye etmek içinde alabilirsiniz bu fiyata kaçmaz. 

Farmasi kozmetik ürünlerindeki indirimleri görmek ve fırsatları kaçırmamak için online kataloğumuzu inceleyin, fiyatlar, ürünler ve yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri Farmasi Katalog da bulabilirsiniz.

Farmasi kataloğu olarak sizlere süper hediyeler veriyoruz, yeni üye olanlar için 180 puana bb krem ve maskara, 300 puana 8 adet ürün hediye, 750 puana saç kurutma makinesi, 1000 puana çaycı, 1500 puana mutfak robotu ve 2000 puana arzum okka kahve makinesi hediye ediyoruz,

Farmasi ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz, ekibimize katılın desteğimizle hemkazanç hem kariyer kazanın.

Sitemizde önceki ay kataloglarınada ulaşabilirsiniz, geçmiş fiyatları öğrenmek ve karşılaştırma yapmak için kullanabilirsiniz.farmasi katalog, farmasi kataloğu, farmasi online katalog 2018, farmasi üyelik, farmasi üye ol, farmasi giriş, farmasi danışman girişi, farmasi üye girişi, farmasi kozmetik, farmasi kayıt, sipariş, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, farmasi satan yerler, şubeleri, şubesi, satış, fiyatı, incele, kayıt, mağazaları, #farmasi #farmasiuyelik #farmasikatalog #katalog #onlinekatalog
Farmasi Sipariş ve Üyelik
Farmasi sipariş ver
Farmasi Üyelik


HEDİYE KAMPANYASI - Farmasi ve Sitemizin hediye kampanyalarımızı inceleyin. Bilgi almak için bizimler iletişime geçin.

1
180 Puan Hediyesi

Yeni Üyeler Haziran ayı boyunca 180 puan alışveriş yaptıklarında BB krem ve Maskara hediye olarak gelecektir. 2. ayda 180 puan yaptıklarında 3 adet ürün At kestanesi, Sarımsaklı şampuan, Çay ağaçlı diş macunu hediye olarak gelecek, 3. ayda 180 puan yaptıklarında Parfüm set Hediye olarak gelecektir.

2
750 Puan Hediyesi

Haziran ayı boyunca 750 puanlık alışveriş yap Temmuz'da ilk siparişinde kol çantası ve şal hediye gelsin!

3
1000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Haziran ayı boyunca 1000 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediyeyi biz göndereceğiz.

4
1250 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Haziran ayı boyunca 1250 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Çaycı hediye kazanacak.

5
1500 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Haziran ayı boyunca 1500 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Mutfak Robotu kazanacak.

6
2000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Haziran ayı boyunca 2000 puan alışveriş yaptıklarında Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi kazanacak.

DETAYLAR

Kampanyalar 01-30 Haziran arasında geçerlidir, Kampanyalar Kişisel PUAN üzerinden yapılacaktır, Katlamalı değildir, hediyeler Temmuz ayının 15 i itibari ile gönderimi yapılacak ve gönderilen kişilerin listesi sitemizde açıklanacaktır, kazanılan ürün kargo bedeli alıcıya aittir, indirimli kargo ile gönderilecektir.