Nemlendirici Ayak Kremi - Farmasi Ürünleri

farmasi kataloğu 2018

Nemlendirici Ayak Kremi

Zengin ve besleyici içerikli ayak kremi kuru ayaklara bakım sağlar. Jojoba ve tatlı badem yağı ile ayakların kurumasını engellemeye ve ayakları korumaya yardımcı olur. Uzun süreli nem, yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Ayaklarınıza uygulayın ve hafifçe masaj yapın.

Seri: FOOT CARE
Ürün Kodu: 1106001
Gramaj 100ml


Ürün Yorumu

DR. CEVDET TUNA AYAK BAKIM PEELİNGİ
DR. CEVDET TUNA AYAK BAKIM KREMİ

Merhabalar,
Farmasi dr. Cevdet Tuna ayak peelingi ve kremiyle ilgili bilgilerimi sizlerle paylaşacağım.

Benim yaklaşık 10 yıldır ayak mantar, nasırlaşma, egzama ve iyileşmeyen ayak yaralarım vardı cildiye doktoruna sürekli gidip geliyordum, tahlil sonuçlarımda şeker veya başka bir rahatsızlığımda çıkmıyordu. Tamamen benim iş koşullarımın yüzünden bunları yaşıyordum. Ayaklarıma ve kendime gereken önemi vermiyordum. Cildiye doktorunun verdiği ilaçları kremleri kullandım, ama tam iyileşme olmadı. Bu arada bir arkadaşım bana Farmasinin bu iki ürününü tavsiye etti. Bende alıp sabah akşam önce peelingi sonra kremi kullandım. Üç ay sonunda ayaklarımda inanılmaz değişiklikler oldu yaralar, nasırlar ve mantarlar iyileşmisti bu benim için çok önemliydi ayakkabı dahi ayağıma giyemiyordum şimdi çok şükür giyebiliyorum Farmasi Cevdet Tuna ayak bakım ürünlerinden çok memnun kaldım ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ve Farmasiye kayıt oldum.

Teşekkürler Sayın Cevdet Tuna ve Farmasi Ailesi Çalışanları.

HÜSEYİN YURT
Farmasi Sipariş ve Üyelik
Farmasi sipariş ver
Farmasi Üyelik
farmasi katalog, farmasi kataloğu, farmasi online katalog 2018, farmasi üyelik, farmasi üye ol, farmasi giriş, farmasi danışman girişi, farmasi üye girişi, sipariş, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, farmasi satan yerler, şubeleri, şubesi, satış, fiyatı, incele, kayıt, #farmasi #farmasiuyelik #farmasikatalog #faberlic #faberlik #avon #oriflame #katalog #onlinekatalog #ekgelir #ekiş #huncalife #makyaj #herbalife #byanca #modellife #belizya