Farmasi üye ol

Üye ol


Üye ol Kazan

Üye Ol ve Avantajlardan Yararlanmaya Başla
Katıldığınız andan itibaren para kazanın,
Farmasi size özel %30 ve daha fazlası indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın.

Sat Kazan

İndirimli, Bedava ve Hediye olarak aldığınız ürünleri satarak kazanç elde edin.

Öner Kazan

En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın.

Kariyer Yap

Yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın.

Hediye

Hediye kampanyamız yeni üye olanlar ve üyelik şartını yerine getiren her üyemiz içindir. (Yeni üyelik şartları 200 tl lik sipariştir.)
Farmasi Kataloğu sitemizden, Üye olan herkese 200 TL ilk alışverişinde Farmasi CC Krem hediyesi gönderiyoruz, ayrıca Farmasinin yeni üyelere teşvik amacıyla vereceği hediyeler ve süper indirimli ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her konu için Direktörümüz, Müdürlerimiz ve Liderlerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır,

Farmasi HediyeHEDİYE KAMPANYASI

Farmasi ve Sitemizin Mayıs ayı boyunca hediye kampanyalarımızı inceleyin. Bilgi almak için bizimler iletişime geçin.

1
180 Puan Hediyesi

Yeni Üyeler Mayıs ayı boyunca 180 puan alışveriş yaptıklarında BB krem ve Maskara hediye olarak gelecektir.

2
400 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 400 puan alışveriş yaptıklarında parfüm hediyesini alabilirsiniz, bu hediye için lütfen nasıl alınacağı konusunda bilgiyi sponsorlarımızdan alınız.

3
600 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 600 puan alışveriş yaptıklarında Sırt çantası hediye olarak alabilirsiniz, bu hediye için lütfen nasıl alınacağı konusunda bilgiyi sponsorlarımızdan alınız.

4
750 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 750 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediyeyi biz göndereceğiz.

5
1000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 1000 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Çaycı hediye kazanacak.

6
1500 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 1500 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Mutfak Robotu kazanacak.

7
2000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Mayıs ayı boyunca 2000 puan alışveriş yaptıklarında Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi kazanacak.

DETAYLAR

Kampanyalar 01-30 Mayıs arasında geçerlidir, Kampanyalar Kişisel PUAN üzerinden yapılacaktır, Katlamalı değildir, 750 puan ve üzeri hediye hak kazananlar 250 puan hediyesini alamamaktadır, hediyeler haziran ayının 15 i itibari ile gönderimi yapılacak ve gönderilen kişilerin listesi sitemizde açıklanacaktır, kazanılan ürün kargo bedeli alıcıya aittir, indirimli kargo ile gönderilecektir.

farmasi katalog, farmasi kataloğu, farmasi katoloğu, farmasi online katalog 2017, farmasi üyelik, farmasi üye ol, farmasi giriş, farmasi danışman girişi, farmasi üye girişi, sipariş, ürünleri, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, farmasi satan yerler, şubeleri, şubesi, satış, fiyatı, incele, kayıt, #farmasi #farmasiuyelik #farmasikatalog #faberlic #faberlik #avon #oriflame #katalog #onlinekatalog #ekgelir #ekiş #huncalife #makyaj #herbalife #byanca #modellife #belizya
Site Tasarım