Farmasi Üye Girişi
Farmasi Giriş
Farmasi Hediye
Farmasi üye girişi, Farmasi’nin ürün yelpazesi çok geniştir. Makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, bebek bakımı, parfüm, mutfak ürünleri ve temizlik ürünleri gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede müşterilerinize bir çok farklı kategoride ürün sunarak düzenli satışlar elde edebilirsiniz.
Üye olun
Sizi arayıp yardımcı olalım
Farmasi ürünleri 14 sertifika ile güvenini ortaya koymaktadır. Satış danışmanları sattıkları üründen en ufak bir şikayet bile almadıklarını söylemektedirler. Ürünlerinde kanserojen etki yaratabilecek paraben, triclosan, florid içermeyen özel formüller kullanılmaktadır.
Emine Kabakoz

%50 İndirimli
al kullan

İndirim Kazan
Bedava Kazan
Hediye KazanÜye olarak ürünleri %30 -50 arası
indirimli alarak ucuza getirin
kazanç sağlayın.

Sat
Para Kazan

Arkadaşlarına
Çevrenize
Komşularınaİndirimli, bedava ve hediye aldığınız
ürünleri satın para kazanın
aile bütçenize katkınız olsun.

Öner
Para Kazan

Arkadaşlarına
Çevrenize
KomşularınaArkadaşlarını Davet Et,
Sen de Kazan O da Kazansın!
Arkadaşlarının yaptığı işlemlerden ekstra puan kazan. Üstelik sonsuza kadar. Paylaşmak güzeldir !

Farmasi ile para kazanmak için ilk adım Farmasi Satış Danışmanı olmaktır.

Farmasi makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, bebek bakımı, parfüm, temizlik ürünleri, ev gereçleri ve mutfak ürünleri gibi bir çok alanda satış yapan üretici bir firmadır. Farmasi, ürünlerinin satışını satış ortaklığı (affilate) sistemi ile gerçekleştirir. Ürünler fabrikadan çıktığı gibi satış danışmanlarına gönderilir. Satış danışmanları, Farmasi Resmi Web Sitesinden veya telefonla ürün siparişi verir ve ürünler 2-3 iş gününde danışmana ulaşır. Arada distürbitör, toptancı gibi şahıslar olmadığı için ürünlerin fiyatı düşer ve kâr oranı artar.

Farmasi sadece katalogdaki ürünlerden para kazandırmakla kalmıyor, aylık belli kotaları tutturunca vereceği hediyelerlede kazandırıyor. Bu ürünleri ister kullanabilir, isterseniz de satabilirsiniz. 1 yıl boyunca kazanacağınız satış puanlarıyla da Farmasi Hediye Kulübü‘nden hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Katıldığınız andan itibaren para kazanın! Farmasi danışmanı olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Ürünlerin indirimli fiyatlarını görebilmeniz için Farmasi üye girişi yapmanız gerekmektedir,


Üye olmak için üstteki formu doldurup göndermeniz yeterlidir, danışmanımız sizleri arayarak tüm işlemleri sizler için halledecek, indirimli, hediyeli ve süper indirimli ürünlere nasıl ulaşacağınız konusunda size yardımcı olacaktır, dilerseniz whatsapp gurubumuza dahil olarak tüm kampayalar hakkında bilgi sahibi olabilir dilediğiniz ürünler hakkında paylaşımları görebilirsiniz ve sizde soru sorarak cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üyelere özel %30 - %60 lere varan indirimler mevcuttur, kullacağınız ürünleri indirimli ucuza alarak ilk kazancınızı sağlamış olursunuz,

İstersenizde indirimli, bedava ve hediye aldığınız ürünleri satarak hatırı sayılır kazanç sağlayabilirsiniz.

İsterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin… Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış.

Asıl büyük kazancı ise, kendinize bağlı Farmasi üyeleri bulup işi tanıtarak elde edersiniz. Kendinize bağlı satış organizasyonu kurarak ayda 1000-5000 TL gibi hatta ekibiniz güçlü ise çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Farmasi de gelirinizin bir limiti yoktur. Bunu kendiniz belirlersiniz.